en ro
Cariere
Oportunitati pentru tine
Responsabilitati
• Efectueaza analiza si studiaza toate aspectele domeniului care va fi modelat prin intermediul sistemului informatic si decide(intre altele) obiectivele ce trebuiesc atinse folosind sistemul informatic;
• Proiecteaza si genereaza specificatii pentru programe informatice;
• Scrie si implementeaza programe informatice;
• Testeaza produsul realizat generand date de test si realizeaza documentatia;
• Intretine programele existente facand modificari minore dupa cum sunt cerute;
• Rezolva probleme legate de computer;
• Propune/stabileste fazele si termenele de executie ale programelor;
• Raspunde de realizarea in termen si de buna calitate a lucrarilor;
• Raspunde de confidentialitatea datelor;
• Trebuie sa cunoasca noutatile in domeniu si sa le aplice;
• Face propuneri obiective de cercetare si dezvoltare software;
• Oricare alta sarcina specifica domeniului informatic;

Cerinte
• experienta minimum un an
• cunoscator de limba engleza
• seriozitate
• profesionalism
• bune capacitati de comunicare si de lucru in echipa
• responsabilitate individuala
• respectarea termenelor limita
• cunostinte solide de PHP, MySql, XML, XHTML, CSS, .NET, ActionScript (Flash), Joomla, Java, cunostinte minime de operare a sistemului Linux.

Beneficii
• Program lejer,o sa incepem lucrul dupa ora 09:00;
• Lucru in cadul unei echipe tinere si dinamice;
• Beneficii salariale atractive.

Pentru a aplica pentru job asteptam cv-ul pe adresa cariere@worldofhobbies.ro